Šlapete? Šlapejte, ale s rozumem.

Zdravíme všechny kamarády, ať už s kolem či bez.
V současné situaci, kdy jsme se rozhodli náš závod zrušit, máme spoustu času tvořit. Pracujeme na pumptracku – samozřejmě po jednom. Na hřišti nám stejně nemá kdo natočit pivo, a „baňka“ bez kamaráda, to snad ani nejde. Ale ještě než nastal nouzový stav, jsme společně stihli srovnat hřiště po návozech hlíny na pumptrack, a taky nějaké to pivko 🙂

Co je vlastně přikázáno? Jezdit po jednom? Rodina může jezdit společně? Tak trochu to vypadalo, že si na to každý udělal svůj vlastní názor, a vyložil si to po svém. My zastáváme názor – jezděme, nikoho neohrožujme, vyhýbejme se frekventovaným místům (vždyť naše lesíky jsou tak krásné, a pokaždé jiné..), dodržujme nošení roušky, šátků či nákrčníků na veřejných prostorech (v obci si ji dejme a raději rychle zmizněme:-), pokud možno – s manželkami a dětmi se projeďte v lese pár kilometrů (ony stejně víc neujedou:-), no a pak se sami vyblázněte. Dokážete si představit, jak celou rodinku táhnete na rozhlednu, že jo?

Naše obec poskytuje kouzelná místa, stejně jako spoustu dalších v České republice, ale prosím – respektujte zákaz vstupu právě na rozhlednu. Bude dost času ji navštívit jindy. V teplejší dny to u nás, na konci světa, odkud není jinam cesty, vypadá jak ve čtvrtek v Kauflandu. Přímo u rozhledny bydlí spoustu lidí, a mezi nimi jsou převážně starší občané, respektive mladší pár je tu jen jeden. Snažme se respektovat jejich zdraví. Máme je moc rádi, a jsou součástí naší obce už spoustu let. Rádi Vás u nás uvidíme zas jindy 🙂 a samozřejmě „dámě baňu“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody 2017, Závody 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.