Závod zrušen!

Vážení příznivci cyklistiky,

s ohledem na aktuální nepříznivou situaci v České republice Vám bohužel musíme oznámit, že závod horských kol ČMŽO Salašský Drtikol se pro letošní rok ruší a konat se nebude.

Příprava tohoto závodu je velice časově, finančně i psychicky náročná, a aktuální situace nám neumožňuje dále pokračovat v přípravách na 16. května. Pravdou je, že nikdo z nás zatím ani neví, jestli v tu dobu už bude obnoven běžný život a povoleny sportovní a společenské akce.

Nabízela se zde volba náhradního termínu. Tato možnost nám však nepřijde příliš rozumná. Kalendář sportovních událostí bude v druhé půlce roku velmi nabytý přesunutými akcemi z první půlky roku, a bylo by velice obtížné najít ideální termín.

Na základě tohoto jsme se po vzájemné dohodě rozhodli pro letošní rok závod zcela zrušit.
Ušetřené úsilí a finance letos vložíme do dokončení nové pumptrackové dráhy, do pořádání menšího nočního závodu pro všechny děti i dospělé v podzimním období, a taky do příprav Salašského Drtikola 2021.

Věříme v pochopení našeho rozhodnutí. Zdraví máme všichni jen jedno a závody nejsou zdaleka to nejdůležitější. Vlastně vůbec.

Držte v těchto časech při sobě! Přejeme pevné zdraví všem.

Tým CK Salaš

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.