Rohálovská 50 2018

Poslední dubnový víkend, a s ním přichází také Rohálovská 50. Tento závod je známý svým skvělým zázemím, oblíbeností a každoroční originalitou.

Ani letos jsme tedy nemohli chybět, a to v sestavě: Karel Kloupar, Ondřej Habáň, Hejda Martin a Janováč Michal.

Závod odstartoval ve 12:00 a už na začátku bylo jasné, že dnes se bude hodně prášit. Zaváděcí okruh stál kluky hodně sil. Ve snaze udržet se co nejvíce v čele, chřoustali v puse zrnka prachu, který se z cest neúprosně vířil. Vzduchem si to navíc zrovna pelášil pyl z odkvétajících vrb, buků, dubů, topolů, jílmů..náš předseda Ondra tohle zrovna rád nemá. Pocity popisující dusícího se předsedu prachem, a pak zas hned pylem, nemusíme rozmazávat. Za to Karel měl dnes svůj den, a bez váhání tomu dával už od startu. Za odměnu bral v kategorii 5.místo. Do cíle ale dorazili všichni naši borci. Ondra Habáň si vyšlapal 51.místo v kategorii. Martin Hejda 124.místo a Michal Janováč 148.místo.

Pochvalu zaslouží nejen závodníci, ale také pořadatelé tohoto krásného a originálního závodu. Strašidelný maraton, který letos připravili, sklidil opravdu velký úspěch. Tak tedy, děkujeme! 🙂 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.